Content Creator - študent, Štúrova 11, Bratislava

Si študent, miluješ trendy a chceš ich tvoriť aj pre veľké značky? Poď ich tvoriť ku nám

Vieš chytiť trend za pačesy, premeniť ho na nápad a natočiť video, ktoré má šancu uspieť na Instagrame aj TikToku? Si človek, ktorý si všíma veci, ktoré iní prehliadnu? Vieš, čo má potenciál byť post, story alebo video a hlavne cítiš rozdiel medzi obsahom, ktorý len vznikne, a obsahom, ktorý ľudia chcú sledovať? 

Nečakáme hotového seniora. Naopak! Chceme do teamu niekoho, kto je zvedavý, chce si skúsiť život v agentúre, je proaktívny a má chuť skúšať, čo funguje. A hlavne, nebojí sa prísť s vlastným nápadom! 

TRIAD, WHO YOU?

Sme agentúra, čo jej smrdí fake. Robíme veci, ktoré dávajú zmysel, rýchlo myslíme a ešte rýchlejšie rozprávame. Ego sa u nás dlho neohreje.

Presťahovali sme sa na Štúrovu 11, a hľadáme niekoho, kto nebude len pozorovať, ale pochopí, čo sa tu deje, a premení to na obsah, ktorý má vibe. Ak chodíš na KAMAKO, budeš to mať ku nám v papučkách. 😉

Budeš pri vzniku nápadov, kampaní pre klientov ako Budvar Global, Booking.com, Lidl, Dr. Max, Slovenské elektrárne či Finax aj bežného agentúrneho života. Pomôžeš nám rozhýbať naše social media, rozbehnúť TikTok a hlavne sa zapojíš do tvorby contentu pre klientov. Vieme makať aj sa baviť a robíme to len dovtedy, kým to dáva zmysel. Nejdeme sa zabiť za profit, ak to znamená stratiť happiness. Radi spolu robíme aj chodíme na pivo, lebo sa medzi nami žiadne nabubralé ego dlho nezdrží. Rýchlo rozprávame, rýchlo nám to myslí, kreativitu používame nielen v brainstorming miestnostiach.

Máme radi inovácie, učenie sa, challengovanie sa, pokoru a sme správne pri**baní. Ak nájdeš krajšie pomenovanie pre posledné dve slová, dostaneš zlatého bludišťáka.

YOU, WHO YOU?

WHAT'S THE DEAL

Match made in heaven? Tell us more about yourself.

    Woah, hold your horses. Only 25 MB per file.
    Upload files ↑
    Sending a pidgeon…