DTP & Grafik, Bratislava

DTP Grafik

Nemáme oddelenia accountov a kreatívcov, ale robíme všetci spolu na kampaniach, ktoré dávajú zmysel.

Pracujeme na značkách, ktorým veríme a ľúbime ich <3, s klientmi, ktorí vedia, čo robia, neboja sa riskovať, a preto sa môžeme vzájomne challengovať a posúvať svoje hranice aj hranice reklamy.

Páčilo by sa ti u nás? Príď, šikovného DTPáka / Grafika potrebujeme ako 🧂!

AKO TO U NÁS V TRIADE CHODÍ?

Sme dobrá partia, rešpektujeme sa, učíme a inšpirujeme sa navzájom aj vďaka našim klientom. 

Top focus na náš rozvoj venujeme vzdelávaniu (inspiration campy, workshopy, konferencie atď), máš priestor realizovať sa aj mimo svojej pozície, robiť na neziskových projektoch, ktoré pomáhajú, flexibilnú pracovnú dobu, dovolenky navyše a neobmedzené sick days. Víkendy sú pre nás dosť sväté a večery tiež radšej trávime s kamošmi a rodinou. Radi spolu chodíme na pivká, grilovačky, spoločné eventy...

Bonusom je vynikajúca v pohode 😁 káva, každé ráno ovocie a fakt super kamošská atmosféra, v ktorej si každý nájde svoje miesto. Máme pre teba aj pravidelnú výplatu, na jej výške sa dohodneme podľa toho, čo vieš a aký skúsený, samostatný, spoľahlivý - ak spĺňaš kritériá nižšie, menej ako 1 800 EUR na tpp to nebude.

AKÉHO KOLEGU HĽADÁME?

Tentokrát máme jasnú predstavu - musíš byť skúsený DTP grafik, ktorý už vie ako to v press dátach, zalamovaní časopisov a v neštandardných formátoch chodí. Hľadáme parťáka, ktorý vie čo robí, má poriadok v dátach a zmysel pre detail či bezchybnosť. Ak popritom dávaš z hlavy najčastejších 12 rozmerov Google bannerov, bude to láska na prvý pohľad 😉 Odmakané aspoň 2-3 roky na DTP pozícii je pre nás must have.

Ak zvažuješ, či sa k nám budeš hodiť, vedz, že ak je ti vlastné nadšenie, zvedavosť, úprimnosť, otvorenosť, sakramentská šikovnosť a divný / zlý humor, tak sa u nás nájdeš..

Match made in heaven? Tell us more about yourself.

    Woah, hold your horses. Only 25 MB per file.
    Upload files ↑
    Sending a pidgeon…